Strona: Rekrutacja na kierunek inżynieria i analiza danych zakończona / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Rekrutacja na kierunek inżynieria i analiza danych zakończona

2021-07-27

Informujemy, że już na etapie rekrutacji podstawowej na rok akademicki 2021/2022 na kierunek inżynieria i analiza danych studia pierwszego stopnia został wypełniony limit przyjęć (100 miejsc), co oznacza, że kierunek ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kandydatów.

Nie możemy się doczekać spotkania z przyszłymi studentami inżynierii i analizy danych w nowym roku akademickim 2021/2022 !!!