Strona: Rusza projekt: INŻYNIER NA STAŻ – wysokiej jakości program stażowy dla studentów inżynierii medycznej Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej” / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

2018-03-19
, red.  Andrzej Bąk

Politechnika Rzeszowska została Beneficjentem ogłoszonego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju programu „Studiujesz? Praktykuj!”. W związku z tym, na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej uruchomiony został program „INŻYNIER NA STAŻ – wysokiej jakości program stażowy dla studentów inżynierii medycznej Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej”.

Celem realizacji projektu jest podniesienie kompetencji studentów kierunku inżynieria medyczna, poprzez realizację, w ścisłej współpracy z przedsiębiorcami, wysokiej jakości programów stażowych.

W ramach projektu w okresie wakacyjnym w 2018 i 2019 roku 68 studentów III roku inżynierii medycznej odbywać będzie trzymiesięczne staże, za które otrzymają świadczenie stypendialne. Minimalny wymiar stażu wynosi 120 godzin i obejmie co najmniej 20 godzin zadań stażowych w tygodniu. Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie:

W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy: staze_wmifs@prz.edu.pl lub telefoniczny z kierownikiem projektu  (dr inż. Michał Inglot tel. 17 865 1910) lub koordynatorem (dr Leszek Pyziak tel. 17 865 19 43).