Strona: Rzeszowski Salon Maturzystów 2022 / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Rzeszowski Salon Maturzystów 2022

2022-10-03

W dniach 29-30 września na naszej uczelni odbył się Rzeszowski Salon Maturzystów. Adresowany był głównie do uczniów szkół średnich, którzy w maju 2023 r. będą zdawać egzamin maturalny. Salon organizowany jest z inicjatywy Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy”. Tegorocznym gospodarzem wydarzenia była Politechnika Rzeszowska.

Pracownicy Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej wzięli czynny w tym wydarzeniu. Zaprezentowali ofertę edukacyjną naszego wydziału i uczelni i chętnie odpowiadali na pytania uczniów.