Strona: Spotkanie z JM Rektorem / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Spotkanie z JM Rektorem

2022-05-27

W dniu 18 maja odbyło się spotkanie JM Rektora PRz z członkami kolegium dziekańskiego Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej. W spotkaniu wzięli udział: dziekan i prodziekani WMiFS, kierownicy katedr i zakładów, przewodniczący dyscyplin oraz kierownik administracyjny wydziału. Na spotkaniu poruszone zostały zagadnienia związane zarówno z funkcjonowaniem wydziału jak i z rozwojem dyscyplin matematyka i fizyka. Ponadto dyskusja dotyczyła również rekrutacji na studia, promocji kierunków studiów jak i samego kształcenia.

Dziękujemy Panu Rektorowi za interesujące i owocne spotkanie.