Strona: Spotkanie pracowników WMiFS z Prorektorem ds. nauki / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Spotkanie pracowników WMiFS z Prorektorem ds. nauki

2023-02-23
, red.  Małgorzata Wołowiec-Musiał
Pracownicy WMiFS na spotkaniu z prorektorem ds.nauki

W dniu 16.02.2023 r. odbyło się spotkanie pracowników Wydziału MiFS z Prorektorem ds. nauki Politechniki Rzeszowskiej dr hab. inż. Lesławem Gniewkiem, prof. PRz.  Spotkanie poświęcone było minionej i przyszłej ewaluacji w dyscyplinach reprezentowanych na wydziale. Było także okazją do świętowania kategorii B+ uzyskanych na wydziale w dyscyplinach matematyka i fizyka.  Pan Prorektor podkreślił ogrom pracy wykonany w okresie minionej ewaluacji zarówno przez pracowników wydziału jak i pracowników administracyjnych, co jeszcze bardziej pozwala docenić uzyskane kategorie. Zachęcił również pracowników do równie wytężonej pracy w kolejnej ewaluacji.

Dziękujemy Panu Prorektorowi za spotkanie, które było okazją do wymiany wielu ciekawych spostrzeżeń i za przybliżenie nam ewaluacji z nieco innej perspektywy.