Strona: Spotkanie prodziekanów ze Starostami / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Spotkanie prodziekanów ze Starostami

2023-04-19
, red.  Urszula Bednarz

W dniu 3.04. odbyło się spotkanie stacjonarne prodziekanów WMiFS ze Starostami wszystkich roczników z kierunków prowadzonych na wydziale. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Wydziałowego Samorządu Studenckiego. Podczas spotkania studenci podzielili się swoimi spostrzeżeniami i uwagami związanymi z nauczaniem w semestrze zimowym. Omówione zostały również sprawy związane z ankietyzacją.

Dziękujemy wszystkim Państwu Studentom za owocne spotkanie.