Strona: Spotkanie studentów Inżynierii Medycznej z firmą Soft-System / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Spotkanie studentów Inżynierii Medycznej z firmą Soft-System

2016-12-17
, red.  Andrzej Bąk

We wtorek 13 grudnia 2016  r przedstawiciele firmy Soft System spotkali się ze studentami 3-go roku Inżynierii Medycznej. W trakcie spotkania studenci mogli zapoznać się z obszarami działalności firmy Soft-System – firmy dostarczającej specjalistyczne oprogramowanie dla szpitali i laboratoriów na całym świecie. Studentom przedstawiono możliwość atrakcyjnej pracy i rozwoju w firmie jako analityk wdrożeń systemu. Jak widać przed studentami kierunku Inżynieria Medyczna rysują się szerokie możliwości zatrudnienia.