Strona: Spotkanie z kandydatami na Prodziekanów / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Spotkanie z kandydatami na Prodziekanów

2016-05-09

Spotkanie z kandydatami na Prodziekanów Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej na kadencję 2016-2020:

dr. hab. Czesławem Jasiukiewiczem, prof. PRz – prodziekanem ds. nauki,
dr Urszulą Bednarz – prodziekanem ds. kształcenia,
dr. Sławomirem Wolskim – prodziekanem ds. rozwoju

odbędzie się 12 maja 2016 r. (czwartek) od godz. 10:00 do 12:00 w Sali P-15.

Pytania do kandydatów można zadawać na spotkaniu lub w formie pisemnej przez wrzucenie do urny wystawionej w Dziekanacie WMiFS (L-103) w dniach od 10 do 11 maja 2016 r. w godzinach od 12:00 do 15;00.
Serdecznie zapraszam wszystkich pracowników i studentów WMiFS do udziału w spotkaniu.

Przewodniczący Wydziałowego Kolegium Elektorów
dr Tadeusz Jasiński