Strona: Spotkanie z kandydatem na Dziekana Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Spotkanie z kandydatem na Dziekana Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej

2016-04-22

Spotkanie z kandydatem na Dziekana Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej na kadencję 2016-2020 dr hab. Iwoną Włoch, prof. PRz, odbędzie się 27 kwietnia 2016 r. (środa) o godzinie 8:30 w Sali P-15.

Pytania do kandydata można zadawać na spotkaniu lub w formie pisemnej przez wrzucenie do urny wystawionej w Dziekanacie WMiFS (L-103) w dniach od 25 do 26 kwietnia 2016 r. w godzinach od 10:00 do 13:00.

Serdecznie zapraszam wszystkich pracowników i studentów WMiFS do udziału w spotkaniu.

Przewodniczący Wydziałowego Kolegium Elektorów
dr Tadeusz Jasiński