Strona: Spotkanie z przedstawicielami firmy Simon-Kucher / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Spotkanie z przedstawicielami firmy Simon-Kucher

2021-11-02

W dniu 22.10.2021 roku gościli u nas na wydziale przedstawiciele firmy Simon-Kucher. Zainteresowani studenci ostatnich roczników studiów matematyki i inżynierii i analizy danych mieli okazję zapoznać się z ofertą stażu i pracy w międzynarodowej korporacji Simon-Kucher & Partners. Firma zajmuje się głównie doradztwem strategicznym w zakresie pricingu. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród studentów, którzy po wysłuchaniu prezentacji chętnie zadawali pytania związane z pracą w firmie.