Strona: Spotkanie z Rektorem PRz / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

2023-02-18
, red.  U.Bednarz
rektor prof.P.Koszelnik, dziekan WMiFS prof. C.Jasiukiewicz

W dniu 8.02.2023 roku odbyło się spotkanie członków Rady Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej  z Rektorem Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotrem Koszelnikiem. Spotkanie było okazją do rozmowy na temat kształcenia studentów na kierunkach studiów prowadzonych przy naszym wydziale. Ponadto rozmowa dotyczyła również działalności naukowej oraz kolejnej ewaluacji. Na spotkaniu zostały poruszone bieżące sprawy związane funkcjonowaniem wydziału.

Dziękujemy Panu Rektorowi za interesujące i owocne spotkanie.