Strona: Spotkanie ze starostami WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Spotkanie ze starostami WMiFS

2021-06-23

W dniu 22.06.2021 roku odbyło się ostatnie w  tym roku akademickim spotkanie władz wydziału ze Starostami wszystkich roczników z kierunków prowadzonych na WMiFS. W spotkaniu uczestniczyła również Przewodnicząca WSS Pani Katarzyna Rozner. Podczas spotkania studenci podzielili się swoimi spostrzeżeniami i uwagami związanymi ze zdalnym nauczaniem w kończącym się semestrze letnim. Omówione zostały również sprawy związane ze zbliżającą się sesją egzaminacyjną oraz egzaminami dyplomowymi i obronami.

Dziękujemy wszystkim Państwu Studentom za spotkanie oraz bardzo dobrą współpracę w całym roku akademickim. Życzymy bardzo dobrze zdanych egzaminów w sesji i udanego wypoczynku podczas zbliżających się wakacji.