Strona: Stopień doktora dla pani mgr Marioli Walczyk / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Stopień doktora dla pani mgr Marioli Walczyk

2022-08-27

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 4 lipca 2022 roku Rada Naukowa Instytutu Matematyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie nadała pani mgr Marioli Walczyk stopień doktora w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie matematyka. Podstawą uzyskania stopnia doktora była rozprawa doktorska pt. "Zbiory diametralnie zupełne z pustym wnętrzem". Promotorem rozprawy doktorskiej była dr hab. Monika Budzyńska, prof. UMCS.
Pani doktor serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!