Strona: Studentka kierunku matematyka stypendystką Prezydenta Miasta Rzeszowa / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Studentka kierunku matematyka stypendystką Prezydenta Miasta Rzeszowa

2024-06-24
, red.  E.Szetela, M.Wołowiec-Musiał

Oficjalna gala wręczenia stypendiów, podczas której nagrodzono 57 młodych artystów (wokalistów, instrumentalistów, tancerzy, literatów, twórców sztuk plastycznych i teatralnych) odbyła się w Teatrze Maska w Rzeszowie w dniu 13.06.2024 r.

Pani Emilia Szetela jest studentką drugiego roku studiów I stopnia na kierunku matematyka - zastosowania matematyki w ekonomii prowadzonych na naszym wydziale. Od 16 lat jej największą pasją jest taniec towarzyski. Na co dzień trenuje sportowo wraz ze swoim partnerem panem Bartoszem Sebzdą, także studentem Politechniki Rzeszowskiej.Trenują tańce standardowe jak i latynoamerykańskie. Są oni między innymi vice mistrzami województwa podkarpackiego w tańcach latynoamerykańskich, finalistami wielu ogólnopolskich turniejów, zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. W swoim dorobku mają także tytuły finalistów Grand Prix PTT w tańcach latynoamerykańskich.

Pani Emilii jak i jej tanecznemu partnerowi Panu Bartoszowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!