Strona: Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów WMiFS

2021-12-19

Dnia 8 grudnia 2021 r. w Filharmonii Podkarpackiej odbyła się uroczysta gala, podczas której najzdolniejsi absolwenci szkół średnich, którzy zdecydowali się rozpocząć studia w jednej z rzeszowskich uczelni zostali nagrodzeni stypendiami Marszałka Województwa Podkarpackiego. Jednym z warunków otrzymania stypendium było uzyskanie co najmniej 75% punktów z egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym z jednego z przedmiotów: biologii, chemii, fizyki lub matematyki.

W tegorocznej edycji programu „Stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego” uhonorowano 50 studentów. Z dumą informujemy, że w tym gronie znaleźli się studenci pierwszego roku studiów I stopnia z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosownej: pani Kinga Krystek oraz pan Jakub Misiło - studenci kierunku inżynieria i analiza danych, pani Alicja Wysocka – studentka inżynierii w medycynie oraz pani Faustyna Rawiak – studentka matematyki.

Serdecznie gratulujemy naszym stypendystom i życzymy im  sukcesów na wybranych przez nich kierunkach studiów.