Strona: Sukces na Turnieju Tenisa Stołowego / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Sukces na Turnieju Tenisa Stołowego

2017-12-12
, red.  Andrzej Bąk

W dniu 09.12.2017 r. w Centrum Fizjoterapii i Sportu Politechniki Rzeszowskiej rozegrano Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego - o Mistrzostwo Pracowników Politechniki Rzeszowskiej. Drugie miejsce w zawodach zajął przedstawiciel Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej dr Krzysztof Piejko. Komisarzem zawodów był Grzegorz Sowa a sędzią głównym turnieju Tadeusz Czułno. Nagrody i pamiątkowe statuetki wręczała dr Adrianna Gardzińska, zastępca dyrektora Centrum Fizjoterapii i Sportu.