Strona: Sukcesy sportowe studentki kierunku Inżynieria w medycynie / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Sukcesy sportowe studentki kierunku Inżynieria w medycynie

2022-10-17

Alicja Wysocka – studentka 2-go roku Inżynierii w medycynie jest jednocześnie zawodniczą uprawiającą lekkoatletykę – skok wzwyż. Kończący się sezon to czas na podsumowanie najważniejszych osiągnięć: Alicja zdobyła Wicemistrzostwo Polski Juniorów, złoty medal na Międzynarodowym meczu Lekkoatletycznym U20 Węgry-Czechy-Słowacja-Słowenia-Polska w Mariborze,  także srebro w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów oraz czwarte miejsce na Halowych Mistrzostwach Polski w kategorii ogólnej. Nasza zawodniczka reprezentowała także Politechnikę Rzeszowską zdobywając Akademickie Wicemistrzostwo Polski podczas zawodów w Poznaniu.

Pani Alicji serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.