Strona: "Medyczni i przyjaciele" najlepsi w turnieju piłki siatkowej o puchar JM Rektora PRz / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

2017-12-19
, red.  Wojciech Zygmunt (Członek zwycięskiego składu, student IM)

W dniu 18 grudnia 2017 w Stalowej Woli odbył się II Mikołajkowy Turniej czwórek mieszanych w piłkę siatkową o Puchar JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej. Dzięki gościnności Pani Elżbiety Pamuły oraz dziekana Aleksandra Mazurkowa mieliśmy możliwość wziąć udział w tych rozgrywkach. Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn. Byli to studenci Politechniki Rzeszowskiej z Wydziału Mechaniczno-Technologicznego w Stalowej Woli.  Nasza grupa składała się z pięciu drużyn:

1. Medyczni i przyjaciele
  2. Mechaniki z politechniki
  3. Harnaś i spółka
  4. Janusze
  5. Malinowski i partnerzy

W tym turnieju wystąpiliśmy pod nazwą „Medyczni i Przyjaciele”. Zwycięski skład reprezentowało trzech studentów z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej oraz jeden z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.

Skład:

• Barbara Wójtowicz (IV rok Inżynieria Medyczna)
  • Wojciech Zygmunt (IV rok Inżynieria Medyczna)
  • Arkadiusz Świder (IV rok Inżynieria Medyczna)
  • Sebastian Walicki (IV rok Mechanika i Budowa Maszyn)

W finale zmierzyliśmy się ze zwycięzcami I Mikołajkowego Turnieju czyli drużyną  „Janusze”. Po zaciętej walce ostatecznie pokonaliśmy ich 2:1, tym samym zwyciężając cały turniej.

Zdobyty puchar studenci przekazali na ręce Dziekana WMiFS dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz. Znajdzie on zaszczytne miejsce w nowo remontowanej sali Rady Wydziału.