Strona: Tytuły Profesora Honorowego PRz dla naukowców z WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Tytuły Profesora Honorowego PRz dla naukowców z WMiFS

2019-12-12

W dniu 12 grudnia 2019 roku odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej, podczas którego JM Rektor prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski wręczył dyplomy potwierdzające tytuł i godność Profesora Honorowego Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza trzem naukowcom z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej.

Tytuł profesora honorowego jest nadawany wybitnym uczonym, twórcom techniki czy doskonałym dydaktykom. Senat Politechniki Rzeszowskiej przyznał tytuł Profesora Honorowego Politechniki Rzeszowskiej:

• Pani dr hab. Henryce Czyż, prof. PRz za wybitne osiągnięcia naukowe w zakresie nauk fizycznych i technicznych oraz istotny wkład w rozwój naukowy i dydaktyczny Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza,
  • Panu prof. dr. hab. Janowi Stankiewiczowi za wybitne osiągnięcia naukowe w zakresie matematyki oraz istotny wkład w rozwój naukowy i dydaktyczny Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza,
  • Panu prof. dr. hab. Dov Bronisławowi Wajnrybowi za wybitne osiągnięcia naukowe w zakresie matematyki oraz istotny wkład w rozwój naukowy i dydaktyczny Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Serdecznie gratulujemy!