Strona: Uczniowie z Janowa Lubelskiego na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Uczniowie z Janowa Lubelskiego na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej

2019-12-04

W dniu 2 grudnia 2019 roku Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej odwiedzili uczniowie drugiej klasy o profilu matematyczno-fizycznym Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim wraz z nauczycielami. Uczniowie oraz nauczyciele zwiedzili miasteczko akademickie Politechniki Rzeszowskiej oraz budynki Uczelni. Towarzyszyli im pracownicy Katedry Analizy Nieliniowej WMiFS Pani mgr Mariola Walczyk i Pani mgr Justyna Ścibisz. Następnie nasi goście wysłuchali z zainteresowaniem wykładu pt. „Zbiory nieskończone i ich przeliczalność” przygotowanego specjalnie dla nich przez prof. dr. hab. Józefa Banasia.

Mamy nadzieję, że uczniów z Janowa Lubelskiego ponownie spotkamy w murach Politechniki Rzeszowskiej już jako studentów Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej.