Strona: Ukraińska młodzież z wizytą na WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Ukraińska młodzież z wizytą na WMiFS

2015-01-19
, red.  Andrzej Bąk

W środę 14. stycznia br. Katedrę Fizyki Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej zwiedzała grupa młodzieży z Ukrainy przebywająca w Polsce na zimowisku zorganizowanym przez Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej oraz Podkarpacki Oddział Okręgowy PCK. Goście z Ukrainy oprócz pokazów z fizyki mieli możliwość zobaczenia laboratoriów naukowo-dydaktycznych w Katedrze Fizyki, w tym Pracowni Technik Laserowych oraz Laboratorium Biofizycznego.