Strona: Uroczysta graduacja absolwentów inżynierii i analizy danych / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Uroczysta graduacja absolwentów inżynierii i analizy danych

2023-02-21
, red.  U.Bednarz
Graduacja absolwentów IiAD

W dniu 14.02.2023 roku odbyła się uroczysta graduacja pierwszych absolwentów kierunku inżynieria i analiza danych studiów I stopnia.

Gospodarzami  uroczystości byli: dziekan Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej dr hab. Czesław Jasiukiewicz, prof. PRz wraz z prodziekanami dr Urszulą Bednarz, dr Małgorzatą Wołowiec-Musiał oraz dr Sławomirem Wolskim. Nasze wydarzenie uświetnili swoją obecnością prorektor ds.kształcenia dr hab. Iwona Włoch, prof PRz oraz dziekan Wydziału Elektrotechniki i Informatyki dr hab. inż. Roman Zajdel, prof. PRz,  prodziekan ds. kształcenia dr inż. Mirosław Mazurek oraz kierownik Zakładu Systemów Złożonych dr hab. inż. Dominik Strzałka, prof. PRz. Obecność na graduacji władz Wydziału Elektrotechniki i Informatyki oraz kierownika  Zakładu Systemów Złożonych nie była przypadkowa. Kierunek inżynieria i analiza danych jest kierunkiem nowoczesnym i interdyscyplinarnym prowadzonym we współpracy obu wydziałów: WMiFS i WEiI.

Wydziałową uroczystość uświetnił występ studentki drugiego roku inżynierii w medycynie pani Patrycji Leniart, która wykonała na skrzypcach przygotowany utwór muzyczny. Po gratulacjach wygłoszonych w przemówieniach skierowanych do  naszych wyjątkowych absolwentów dziekan WMiFS wręczył uroczyście dyplomy ukończenia studiów. W uroczystości wzięli udział również członkowie rodzin absolwentów.

Wszystkim Państwu Absolwentom serdecznie gratulujemy ukończenia studiów inżynierskich. Życzymy dalszych sukcesów podczas kontynuacji studiów, w pracy zawodowej jak i w życiu osobistym.