Strona: Uroczysta graduacja inżynierów medycznych na WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Uroczysta graduacja inżynierów medycznych na WMiFS

2018-04-06
, red.  Andrzej Bąk

W dniu 15 marca 2018 roku odbyła się uroczysta graduacja dla pierwszych absolwentów studiów I stopnia
inżynierii medycznej. WMiFS rozpoczął kształcenie na tym kierunku od roku akademickiego 2014/2015. Każdy obecny na uroczystości absolwent osobiście odebrał dyplom wręczony przez władze Wydziału MiFS wraz z gratulacjami i najlepszymi życzeniami sukcesów w dalszym życiu. Uroczystość była okazją do wspólnego spotkania w murach naszej Uczelni, a ten szczególny moment uwieczniony został na pamiątkowych fotografiach.

Naszym absolwentom, inżynierom medycznym życzymy wielu sukcesów.