Strona: Uroczysta promocja doktorska dr Natalii Paji / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Uroczysta promocja doktorska dr Natalii Paji

2022-03-12

W dniu 10 marca 2022 roku w Auli Uniwersyteckiej mieszczącej się w Collegium Minus Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu  odbyła się uroczysta promocja doktorska.

Dyplom doktora nauk ścisłych i przyrodniczych  w dyscyplinie matematyka otrzymała dr Natalia Paja adiunkt z Zakładu Matematyki Dyskretnej WMiFS. W uroczystości uczestniczyła promotor pracy doktorskiej dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz.

Dr Natalia Paja uzyskała stopień doktora nauk ścisłych i przyrodniczych w zakresie matematyki w dniu 29.06.2021 r., a publiczna obrona pracy zatytułowanej Liczby typu Fibonacciego, ich własności i zastosowania do problemów zliczania w grafach odbyła się 20.05.2021 r.

Pani doktor serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów naukowych!