Strona: Uroczyste posiedzenie Senatu / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Uroczyste posiedzenie Senatu

2021-12-20

W dniu 16.12.2021 roku odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu poświęcone promocjom habilitacyjnym i doktorskim za uzyskane stopnie w roku akademickim 2019/2020.

Promocję habilitacyjną w dyscyplinie inżynieria mechaniczna odebrała pani dr hab. Liliana Rybarska-Rusinek, prof.PRz z Zakładu Modelowania Matematycznego Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej.

Podczas uroczystego Senatu zostały również wręczone odznaczenia państwowe przez panią wojewodę podkarpackiego Ewę Leniart.

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę otrzymała pani mgr Adrianna Jaczewska.

Obu paniom serdecznie gratulujemy!