Strona: Wizytacja Polskiej Komisji Akredytacyjnej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Wizytacja Polskiej Komisji Akredytacyjnej

2018-04-17
, red.  Andrzej Bąk

W dniu 19.04.2018 r  w godz. 12-14 w związku z planowaną wizytacją Polskiej Komisji Akredytacyjnej ustalone zostały godziny rektorskie dla studentów kierunku inżynieria medyczna oraz nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia na tym kierunku.

Zgodnie z harmonogramem PKA w dniu 19.04.2018 r planowane są spotkania:

• w godz. 12:00 - 13:00 w sali  V13 ze studentami kierunku inżynieria medyczna,
  • w godz. 13:00 - 14:00 w sali V6 z nauczycielami akademickimi ocenianego kierunku.

Zapraszamy do udziały w spotkaniach.