Strona: Wręczenie aktów powołania dla prorektorów, dziekanów i prodziekanów / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Wręczenie aktów powołania dla prorektorów, dziekanów i prodziekanów

2024-09-03
od lewej: dr S.Wolski, dr M.Wołowiec-Musiał, dr hab.I.Włoch, dr U.Bednarz, dr hab.C.Jasiukiewicz

W dniu 2.09.2024 roku Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik wręczył akty powołania do pełnienia funkcji dla prorektorów, dziekanów i prodziekanów od dnia 1 września 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2028 roku.

Z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej do pełnienia funkcji prorektora ds. kształcenia została powołana dr hab. Iwona Włoch, prof.PRz.

Do władz Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej zostali ponownie powołani:

• dziekan – dr hab. Czesław Jasiukiewicz, prof. PRz,

• prodziekan ds. rozwoju – dr Sławomir Wolski, prof.PRz,

• prodziekan ds. kształcenia – dr Urszula Bednarz,

• prodziekan ds. kształcenia – dr Małgorzata Wołowiec-Musiał.

Serdecznie gratulujemy!