Strona: Wybory Elektorów Politechniki Rzeszowskiej na WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Wybory Elektorów Politechniki Rzeszowskiej na WMiFS

2020-01-28
  • o godz. 12:30 – okręgu wyborczego nauczycieli akademickich, zatrudnionych na stanowiskach profesora i profesora uczelni
  • o godz. 13:30 – okręgu wyborczego nauczycieli akademickich z grupy pozostałych nauczycieli akademickich
  • o godz. 14:30 – okręgu wyborczego pracowników naukowo-technicznych i inżynieryjno-technicznych

w celu wyłonienia członków Kolegium Elektorów Politechniki Rzeszowskiej.

Pracownicy Uczelni uczestniczący w zebraniach wyborczych wchodzą na salę po okazaniu dokumentu identyfikacyjnego, którym jest dowód osobisty, paszport lub karta pracownika.

Uczelnianej Komisji Wyborczej
Politechniki Rzeszowskiej