Strona: Wybory przedstawicieli nauczycieli akademickich do Uczelnianej Komisji Wyborczej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

2023-12-07

Dziekan Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej uprzejmie informuje, że w dniu 12 grudnia 2023 roku o godz. 10:30 w sali V5 odbędą się wybory przedstawicieli nauczycieli akademickich do Uczelnianej Komisji Wyborczej.

W związku z wyborem przedstawicieli Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej do Uczelnianej Komisji Wyborczej  obowiązywać będą w dniu 12 grudnia 2023 r. od 10:30 do 12:00 godziny rektorskie wolne od zajęć dydaktycznych bez obowiązku ich odrabiania dla studentów i pracowników Wydziału.
Godziny wolne od zajęć dydaktycznych dotyczą również zajęć realizowanych przez pracowników Wydziału w innych jednostkach Uczelni.