Strona: Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2022/2023 / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2022/2023

2022-10-05

W dniu 30.09.2022 roku odbyły się inauguracje roku akademickiego 2022/2023 dla studentów rozpoczynających studia na wszystkich kierunkach prowadzonych na naszym wydziale. Przyjęci na studia złożyli uroczyste ślubowanie i tym samym powiększyli grono studentów Politechniki Rzeszowskiej. Podczas inauguracji studenci zostali zapoznani przez prodziekanów z podstawowymi zasadami związanymi z organizacją studiów. Ponadto w inauguracji uczestniczyli członkowie Samorządu Studenckiego, którzy zachęcali do zaangażowania się w prace Samorządu, udział w kołach naukowych oraz innych aktywnościach, które odbywają się na Politechnice Rzeszowskiej. Przedstawiciele Samorządu pomogli również przy wyborach starostów na wszystkich kierunkach studiów.

Wszystkim studentom rozpoczynającym naukę na Politechnice Rzeszowskiej i na naszym Wydziale życzymy samych sukcesów w zdobywaniu wiedzy oraz nawiązania nowych i trwałych przyjaźni!