Strona: Wykład prof. dr hab. Krzysztofa Królasa z Uniwersytetu Jagielońskiego / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Wykład prof. dr hab. Krzysztofa Królasa z Uniwersytetu Jagielońskiego

2017-10-23
, red.  Andrzej Bąk

Polskie Towarzystwo Fizyczne i Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej zaprasza na wykład pt. Źródło promieniowania synchrotronowego SOLARIS, który wygłosi prof. dr hab. Krzysztof Królas z Uniwersytetu Jagielońskiego. Wykład odbędzie się 26 października 2017 r o godz. 10:15 w Klubie Pracownika (bud P) przy ul Poznańskiej.

W załączniku znajduje się plakat oraz streszczenie wykładu. Więcej informacji informacji o możliwościach jednego z najnowocześniejszych urządzeń badawczych w Polsce znajdą Państwo pod adresem: http://www.synchrotron.uj.edu.pl/