Strona: Wykłady otwarte WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Wykłady otwarte WMiFS

2022-05-20

Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej zaprasza na wykłady otwarte prowadzone przez naukowców a zarazem doświadczonych wykładowców Politechniki Rzeszowskiej. Zajęcia są dedykowane dla uczniów szkół średnich i pozwolą im zapoznać się z interesującymi treściami z zakresu zastosowania nauk ścisłych w naukach inżynieryjnych.

Harmonogram wykładów wraz z liczbą dostępnych miejsc znajduje się w poniższej tabeli. Zapisów można dokonywać  w Dziekanacie WMiFS pod numerem telefonu +48 17 743 2440 lub adresem e-mail: alang@prz.edu.pl

Miejsce: Aula S2, bud S., Politechnika Rzeszowska, al. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów

Terminy: Piątek godz. 10:20 – 11:05 oraz godz. 11:15 – 12:00