Strona: Wypełnij ankietę - czekamy na Twoją opinię! / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Wypełnij ankietę - czekamy na Twoją opinię!

2019-02-13
, red.  Andrzej Bąk

Do 19 lutego br. na Politechnice Rzeszowskiej trwa proces ankietyzacji. Studenci, uczestnicy studiów doktoranckich, słuchacze studiów podyplomowych oraz pracodawcy mają możliwość anonimowego wypowiedzenia się na tematy związane z oceną i poprawą jakości kształcenia.

Badania ankietowe dotyczą oceniania: nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia, programu kształcenia dla modułu zajęć, organizacji studiów i pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.
Zachęcamy do wypełniania badań ankietowych na stronie usos.prz.edu.pl, które mają wpływ na poprawę jakości kształcenia. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna.