Strona: XVII Targi Edukacyjne Edu Salon / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

XVII Targi Edukacyjne Edu Salon

2023-03-08
, red.  Justyna Madej
Uczestnicy targów

W dniach 1 i 2 marca 2023 r. w Hali Podpromie w Rzeszowie odbyły się XVII Targi Edukacyjne Edu Salon. Targi Edukacyjne Edu Salon to największe i najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie wystawiennicze tej branży na Podkarpaciu, które co roku gromadzi tysiące zwiedzających. Dla uczelni wyższych była to doskonała okazja do zaprezentowania oferty kształcenia uczniom szkół średnich. Oczywiście wśród uczelni prezentujących swoją ofertę nie zabrakło Politechniki Rzeszowskiej, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Czynny udział w tym wydarzeniu wzięli także przedstawiciele Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej, którzy prezentowali zainteresowanym uczniom ofertę edukacyjną naszego wydziału, odpowiadali na wszelkie pytania z nią związane, a także przybliżali szczegóły kształcenia na poszczególnych kierunkach studiów.
Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej reprezentowali: mgr inż. Magdalena Kulig, mgr inż. Michał Wanic oraz dr Andrzej Bąk.