Strona: Z promocją kierunków studiów w IV LO w Rzeszowie / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Z promocją kierunków studiów w IV LO w Rzeszowie

2019-03-22
, red.  Andrzej Bąk

W dniu 18.03.2019 r. pracownicy Zakładu Matematyki Dyskretnej WMiFS mgr Natalia Bednarz, mgr Adrian Michalski i dr Urszula Bednarz uczestniczyli w IV LO w akcji promującej ofertę edukacyjną naszego wydziału. Pracownicy spotkali się z uczniami pięciu klas o profilu z rozszerzeniem matematycznym, aby zachęcić ich do studiowania na naszym wydziale.

Każdej klasie została przedstawiona krótka prezentacja przygotowana wcześniej przez zespół zajmujący się promocją kierunków prowadzonych na wydziale. Aby zachęcić do studiowania inżynierii i analizy danych, inżynierii medycznej czy matematyki omówione zostały sylwetki absolwentów każdego kierunku oraz perspektywy zatrudnienia po ukończeniu studiów. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali prezentacji i mamy nadzieję, że część z nich już w październiku rozpocznie studia na jednym z wymienionych kierunków. Serdecznie zapraszamy!