Strona: Zakończenie obron na inżynierii medycznej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Zakończenie obron na inżynierii medycznej

2021-02-22

Na kierunku inżynieria medyczna zakończyły się obrony prac dyplomowych. W ciągu dwóch ostatnich tygodni 60 osób obroniło pracę dyplomową i zdobyło tytuł zawodowy inżyniera.

Wśród tych osób o dyplom z wyróżnieniem komisja egzaminacyjna zawnioskowała dla studentki Kamili Tłuczek, która przedstawiła pracę pt. Analiza wytrzymałościowa wybranego implantu stomatologicznego napisaną pod opieką prof. Stanisława Nogi z Katedry Konstrukcji Maszyn WBMiL.

Wszystkim „świeżo upieczonym” inżynierom gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej karierze zawodowej.