Strona: Zaproszenie na wydarzenie "Inżynierki 2021" / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Zaproszenie na wydarzenie "Inżynierki 2021"

2021-10-07

Firma Eaton zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu "Inżynierki 2021". Eaton to amerykańska korporacja o zasięgu globalnym, działająca w wielu obszarach przemysłu. Jej współpracownicy oraz dostawcy i klienci zlokalizowani są w ponad 175 krajach. Stąd tak ważną wartością jest dla firmy różnorodność.

Wydarzenie „Inżynierki 2021” dedykowane jest dla wszystkich studentek wyższych uczelni technicznych w Polsce. W trakcie spotkania studentki będą mogły poznać firmę działającą w branży motoryzacyjnej, poznać opinie kobiet pracujących w Eaton, zobaczyć obszar produkcyjny oraz dowiedzieć się jakie stoją przed nimi możliwości rozwoju po kierunkach technicznych.

To już 3 edycja tego wydarzenia. Pierwsze dwa miały miejsce w Tczewie i skierowane były do studentek Politechniki Gdańskiej. Tym razem spotkanie odbędzie się w formie on-line dzięki czemu można dotrzeć do talentów z całej Polski.

Wydarzenie odbędzie się 19 października (udział jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy).

Więcej szczegółów dotyczących zapisu znajduje się na na Facebooku pod hasztagiem: #InzynierkiEaton oraz na  plakacie.