Strona: Zaproszenie na wykłady z matematyki / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Zaproszenie na wykłady z matematyki

2022-03-28

W dniach 28-29 marca 2022 r. na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej gościć będą prof. Jürgen Appell i dr Simon Reinwand z Instytutu Matematyki Uniwersytetu w Würzburgu, współpracujący naukowo z pracownikami Katedry Analizy Nieliniowej. Zaproszeni goście w ramach swojej wizyty wygłoszą m.in. wykłady dla studentów i pracowników Wydziału.

Harmonogram wykładów przedstawia się następująco:

poniedziałek 28 marca 2022 r. , godz. 12:15-13:45, sala V-15 – wykład dla studentów

"Functions with primitive" - dr Simon Reinwand

wtorek 29 marca 2022 r. , godz.17:00-19:00, sala Rady Wydziału MiFS - wykłady dla pracowników

godz. 17:00  "Compactness properties of two operators"  - prof.  Jürgen Appell

godz. 18:00  "On the continuity of the composition operator in BV spaces"  - dr Simon Reinwand

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!