Strona: Zdalne spotkanie ze starostami WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Zdalne spotkanie ze starostami WMiFS

2021-04-16

W dniu 15.04.2021 roku odbyło się kolejne w  tym roku akademickim spotkanie władz wydziału ze Starostami wszystkich roczników z kierunków prowadzonych na WMiFS. W spotkaniu uczestniczyła również Przewodnicząca WSS Pani Katarzyna Rozner. W związku z sytuacją epidemiczną spotkanie odbyło się ponownie przez platformę Microsoft Teams. Podczas spotkania studenci podzielili się swoimi spostrzeżeniami i uwagami związanymi ze zdalnym nauczaniem w rozpoczętym semestrze letnim.

Dziękujemy wszystkim Państwu Studentom za owocne spotkanie oraz chęć podzielenia się z władzami wydziału swoimi uwagami.