Strona: Zdalne spotkanie ze starostami WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Zdalne spotkanie ze starostami WMiFS

2020-11-27

W dniu 26.11.2020 roku odbyło się pierwsze w  tym roku akademickim spotkanie władz wydziału ze starostami wszystkich roczników z kierunków prowadzonych na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej. Ze względu na sytuację epidemiczną odbyło się ono przez platformę Microsoft Teams. Spotkanie było okazją do przekazania ważnych informacji związanych głównie z nauczaniem zdalnym na uczelni.

Dziękujemy wszystkim starostom za udane spotkanie, na którym zechcieli się podzielić swoimi spostrzeżeniami i uwagami związanymi z pojawiającymi się problemami. Miło również było wysłuchać wielu pozytywnych opinii dotyczących sposobu prowadzenia zajęć w trybie zdalnym na kierunkach prowadzonych na naszym wydziale. Czekamy na kolejne spotkania mając nadzieję, że będą się już mogły odbywać stacjonarnie.