Strona: Zdalne spotkanie ze starostami WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Zdalne spotkanie ze starostami WMiFS

2021-02-04

W dniu 1.02.2021 roku odbyło się drugie w  tym roku akademickim spotkanie władz wydziału ze starostami wszystkich roczników z kierunków prowadzonych na WMiFS. Ze względu na sytuację epidemiczną odbyło się ono ponownie przez platformę Microsoft Teams. Podczas spotkania studenci podzielili się swoimi spostrzeżeniami i uwagami związanymi ze zdalnym nauczaniem. Na spotkaniu poruszony był również temat sposobu organizowania zaliczeń i egzaminów podczas nadchodzącej sesji egzaminacyjnej. Rozmowa dotyczyła również organizacji kształcenia w semestrze letnim.

Dziękujemy wszystkim starostom za udane spotkanie. Czekamy na kolejne spotkania mając nadzieję, że będą się już mogły odbywać stacjonarnie.