Strona: Zgłaszanie kandydatów na Dziekana Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Zgłaszanie kandydatów na Dziekana Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej

2016-04-06

Wydziałowa Komisja Wyborcza WMiFS

informuje, że

w dniach 11.04.–15.04.2016 r. w godzinach 10:00–13:00 można zgłaszać kandydatów na funkcję Dziekana Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej na kadencję 2016-2020. Kartki z nazwiskami kandydatów należy składać do urny znajdującej się w Sekretariacie Katedry Matematyki (pokój L-104).

Zgodnie ze Statutem PRz kandydatem na Dziekana może być nauczyciel akademicki wydziału zatrudniony w Uczelni jako podstawowym miejscu pracy, posiadający co najmniej stopień naukowy doktora habilitowanego który do dnia objęcia funkcji nie ukończy 67. roku życia, a w przypadku osób posiadających tytuł profesora – 70. roku życia. Ponadto od kandydata wymaga się: posiadania nieposzlakowanej opinii, przestrzegania zasad etyki w nauce i pracy akademickiej.

Prawo zgłaszania kandydatów mają wszyscy pracownicy Wydziału – nauczyciele akademiccy zatrudnieni w Uczelni jako podstawowym miejscu pracy, pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi, studenci Wydziału.

Pracownicy Uczelni są zobowiązani do okazania dokumentu stwierdzającego tożsamość, studenci ważnej legitymacji studenckiej.

Przewodnicząca WKW
dr Urszula Bednarz