Strona: Zmarł dyrektor Marian Pietryka członek Rady Gospodarczej WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Zmarł dyrektor Marian Pietryka członek Rady Gospodarczej WMiFS

2022-08-29

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci pana

Mariana Pietryki

Dyrektora IX Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie. Pan dyrektor był aktywnym członkiem Rady Gospodarczej przy Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Wyrazy najgłębszego i szczerego współczucia Rodzinie Zmarłego i Bliskim

składają

Dziekan i Społeczność Akademicka Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej.