Strona: Zmarła dr Krystyna Chłędowska / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Zmarła dr Krystyna Chłędowska

2022-10-24

Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 20.10.2022 r. w wieku 71 lat  zmarła

dr Krystyna Chłędowska.

Pani doktor była emerytowaną, wieloletnią i cenioną Pracownicą Katedry Fizyki i Inżynierii Medycznej na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej. Odeszła od nas zasłużona i ceniona Pracownica, wspaniała Koleżanka, Nauczyciel i Wychowawca wielu pokoleń studentów.

Msza Święta Pogrzebowa odbędzie się w dniu 25 października o godzinie 11:30 w Kaplicy na cmentarzu Wilkowyja.

Wyrazy najgłębszego i szczerego współczucia Rodzinie Zmarłej i Bliskim

składają

Dziekan i Społeczność Akademicka Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej.

.