Strona: Zwiększ swoje szanse na rynku pracy PO WER dla WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Zwiększ swoje szanse na rynku pracy PO WER dla WMiFS

2017-03-01
, red.  Andrzej Bąk

Od 27 lutego do 10 marca 2017 r będzie trwała internetowa rekrutacja dla studentów WMiFS w ramach projektu Kuźnia kluczowych kompetencji studentów Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej. W ramach bezpłatnych szkoleń i warsztatów studenci będą mieli szansę rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie kompetencji zawodowych. Zapraszamy - wykorzystaj swoją szansę.

Więcej informacji o projekcie jest dostępnych na stronie internetowej projektu.

Rejestracja na bezpłatne zajęcia poprzez formularz on-line.

Zachęcamy do udziału!