Strona: Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej / Strona: 32

10 Kwi

Możliwość zadawania pytań kandydatom na Rektora

10-04-2020 r.
Ogłoszenie Uczelnianej Komisji Wyborczej o możliwości zadawania pytań kandydatom na Rektora Politechniki Rzeszowskiej.
Debata kandydatów na Rektora z członkami wspólnoty Uczelni
10 Kwi

Debata kandydatów na Rektora z członkami wspólnoty Uczelni

10-04-2020 r.
Ogłoszenie Uczelnianej Komisji Wyborczej o debacie kandydatów na Rektora Politechniki Rzeszowskiej z członkami wspólnoty Uczelni.

08 Kwi

Konkursu o Nagrodę Siemensa

08-04-2020 r.
Kolejna edycja Konkursu o Nagrodę Siemensa dla naukowców, zespołów badawczych oraz absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia w zakresie automatyki i robotyki, a także elektrotechniki.
02 Kwi

Przedłużenie zawieszenia zajęć dydaktycznych

02-04-2020 r.
W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju okres zawieszenia zajęć dydaktycznych odbywających się na uczelni został wydłużony do dnia 30 kwietnia 2020 roku.

Inżynieria medyczna - wybór tematu pracy dyplomowej
30 Mar

Inżynieria medyczna - wybór tematu pracy dyplomowej

30-03-2020 r.
Ogłoszenie dla opiekunów prac dyplomowych na rok 2021 na kierunku inżynieria medyczna.
Studenci inżynierii medycznej - wybór tematu pracy dyplomowej
30 Mar

Studenci inżynierii medycznej - wybór tematu pracy dyplomowej

30-03-2020 r.
Do dnia 30 kwietnia 2020 r. studenci III roku kierunku inżynieria medyczna powinni dokonać wyboru tematu pracy dyplomowej.

21 Mar

Nagroda im. Kazimierza Kuratowskiego

21-03-2020 r.
Do dnia 31 marca 2020 roku można zgłaszać kandydatury do nagrody im. Kazimierza Kuratowskiego.
17 Mar

Dziekanat Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej

17-03-2020 r.
Od dnia 17 marca 2020 roku (do odwołania) pracownicy Dziekanatu Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej załatwiają wszelkie sprawy studenckie WYŁĄCZNIE drogą elektroniczną lub telefoniczną.

Archiwum wiadomości