Strona: Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej / Strona: 35

10 Sty

Odczyt prof. Aleksandra Linkova

10-01-2020 r.
Odczyt prof. Aleksandra Linkova zatytułowany Novel in theory and modeling of hydraulic fractures wygłoszony w dniu 10 stycznia 2020 roku.

Doktorat w Katedrze Analizy Nieliniowej
09 Sty

Doktorat w Katedrze Analizy Nieliniowej

09-01-2020 r.
Pani Agnieszka Dubiel z Katedry Analizy Nieliniowej uzyskała stopień doktora nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie matematyka.
02 Sty

Konkurs "Przestrzeń Kreatywności"

02-01-2020 r.
Podkarpackie Centrum Innowacji ogłasza Konkurs dla uczniów szkół średnich i studentów wpisujący się w priorytety Inteligentnych Specjalizacji Podkarpacia, pod nazwą "Przestrzeń Kreatywności"

Medal „PRIMUS INTER PARES” dla absolwentki WMiFS

12-12-2019 r.
W dniu 12 grudnia 2019 roku podczas uroczystego posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej wręczono medale „PRIMUS INTER PARES” dla najlepszych absolwentów Politechniki Rzeszowskiej.
Tytuły Profesora Honorowego PRz dla naukowców z WMiFS

Tytuły Profesora Honorowego PRz dla naukowców z WMiFS

12-12-2019 r.
W dniu 12 grudnia 2019 roku odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej, podczas którego Rektor prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski wręczył dyplomy potwierdzające tytuł i god

Odznaczenia państwowe dla pracowników WMiFS

12-12-2019 r.
W dniu 12 grudnia 2019 roku odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu PRz, podczas którego Wicewojewoda Podkarpacki Pani Lucyna Podhalicz wręczyła odznaczenia państwowe zasłużonym pracownikom Uczelni
11 Gru

Wyniki wyborów do UKW

11-12-2019 r.
Przedstawiciele Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej do Uczelnianej Komisji Wyborczej.

Archiwum wiadomości