Strona: Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej / Strona: 20

04 Paź

Nabór dodatkowy na studia i praktykę za granicą w ramach programu Erasmus+...

04-10-2021 r.
Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Rzeszowskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów do wzięcia udziału w rekrutacji na wyjazd na studia i praktykę za granicą .
01 Paź

Konkurs 5 kg fizyki

01-10-2021 r.
Wspólnie z wydawnictwem OpenStax organizujemy konkurs dla studentów i wykładowców dotyczący promocji podręczników z fizyki, w którym nagrodą będzie 5 kg fizyki w postaci papierowego egzemplarza.

29 Wrz

Koło Naukowe Machine Learning na II Kongresie IT i szachy

29-09-2021 r.
Studenci Koła Naukowego Machine Learning uczestnikami panelu "Sztuczna inteligencja oraz uczenie maszynowe dla każdego" podczas II Kongresu Edukacyjnego IT i szachy.
28 Wrz

Konferencja naukowo-dydaktyczna „IT i szachy”

28-09-2021 r.
W dniach 21-22.09.2021 r. w G2A Arenie w Jasionce odbył się II Kongres edukacyjny „IT i szachy”.

21 Wrz

Prodziekani WMiFS o Kongresie Edukacyjnym IT i Szachy w TVP Rzeszów

21-09-2021 r.
Prodziekani WMiFS byli gośćmi dwóch programów w TVP Rzeszów.
17 Wrz

Udział WMiFS w II Kongresie Edukacyjnym IT i Szachy

17-09-2021 r.
W dniach 21 i 22 września 2021r w G2A Arena w Jasionce odbędzie się II Kongres Edukacyjny IT i Szachy

Pracownicy Politechniki Gdańskiej gośćmi w Zakładzie Matematyki Dyskretnej
14 Wrz

Pracownicy Politechniki Gdańskiej gośćmi w Zakładzie Matematyki Dyskretnej

14-09-2021 r.
W dniach 7-9 września 2021 roku pracownicy Zakładu Matematyki Dyskretnej gościli naukowców z Instytutu Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.
29 Sie

Zostań ekspertem Komisji Europejskiej

29-08-2021 r.
Zapraszamy pracowników naukowych, doktorantów, przedsiębiorców oraz reprezentantów innych podmiotów na zdalny dyżur ekspercki poświęcony możliwości zostania Ekspertem Komisji Europejskiej.

Archiwum wiadomości