Strona: Egzamin dyplomowy dla studentów matematyki / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

logo_jpg32024.jpg

Egzamin dyplomowy dla studentów matematyki

2021-05-17

Terminy weryfikacji efektów uczenia się na kierunku matematyka

W semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 pisemna część egzaminu dyplomowego tzw. weryfikacja efektów uczenia się osiągniętych podczas studiów na kierunku matematyka odbędzie się  w formie stacjonarnej w budynkach uczelni.

Zgodnie z procedurą egzaminu dyplomowego obowiązującą na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej ustala się następujące terminy weryfikacji.

Na studiach pierwszego stopnia na kierunku matematyka:

• I termin - 23 czerwca 2021 r. (środa) 9:00, sala V-5, V-6
  • II termin - 30 czerwca 2021 r. (środa) godz. 9:00, sala V-5, V-6

Na studiach drugiego stopnia na kierunku matematyka:

• I termin - 23 czerwca godz. 10:30, sala V-5,V-6
  • II termin - 30 czerwca godz.10:30, sala V-5, V-6

Z podanych terminów należy wybrać jeden. Zapisu na wybrany termin należy dokonać nie później niż 7 dni przed terminem, za pośrednictwem poczty elektronicznej w domenie uczelni, wysyłając zgłoszenie na adres dziekanatu ajaczew@prz.edu.pl

Na egzamin należy stawić się na 10 minut przed jego rozpoczęciem. Student przystępujący do egzaminu powinien mieć ze sobą ważny dokument tożsamości. Podczas pisemnej weryfikacji efektów uczenia się studenci są zobowiązani do zakrywania ust i nosa, zachowania dystansu społecznego oraz być zaopatrzeni we własne środki piśmiennicze, w tym co najmniej dwa czyste arkusze papieru kancelaryjnego.

Ze względu na sytuację epidemiczną decyzją Dziekana forma, termin i miejsce egzaminu może ulec zmianie.