Strona: Egzamin sprawdzający kwalifikacje i kompetencje na studia drugiego stopnia na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

logo_jpg32024.jpg

2023-01-09

w medycynie

2 lutego 2023 r. (czwartek) godz.11:15, sala K.45A

Zapisy na egzamin prowadzone są za pośrednictwem poczty elektronicznej poprzez zgłoszenia na adres wolan@prz.edu.pl do dnia 31 stycznia 2023 r.

Na egzamin należy stawić się na 10 minut przed jego rozpoczęciem. Podczas pisemnej weryfikacji kandydaci są  zobowiązani do zaopatrzenia we własne środki piśmiennicze, w tym co najmniej dwa czyste arkusze papieru kancelaryjnego oraz posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem.

Decyzją Dziekana termin i miejsce egzaminu może ulec zmianie.